Centrālais birojs:

Ganību dambis 17A
Rīga LV-1045

Latvija
Tel: +371 67104050
Mob: +371 26303480
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

 

Bankas rekvizīti:

Likvidējamā akciju sabiedrība "Latvijas Krājbanka"
Ganību dambis 17A
Rīga LV-1045

Latvija

Reģistrācijas Nr.: 40003098527
PVN Reģ. Nr.: LV40003098527

 

Anglijas Augstākā tiesa atzīst Vladimiru Antonovu par vainīgu daudzmiljonu zaudējumu nodarīšanā Latvijas Krājbankai

2016. gada 27. maijā Anglijas Augstākā tiesa pasludināja spriedumu, atzīstot Latvijas Krājbankas faktisko vairākuma akcionāru un bijušo padomes locekli Vladimiru Antonovu par vainīgu zaudējumu nodarīšanā bankai, kas radušies noteiktu bankas veikto darījumu rezultātā. Spriedumā ir teikts, ka bankai ir nodarīti zaudējumi 60 499 567 eiro un 30 762 458 ASV dolāru apmērā.

Lasīt tālāk...

Par privatizācijas sertifikātu kontu apkalpošanu

Informējam, ka likvidējamā AS Latvijas Krājbanka, saskaņā ar likumu Par privatizācijas sertifikātiem, ir pārtraukusi tajā esošo privatizācijas sertifikātu kontu apkalpošanu. Bankas administrators privatizācijas sertifikātu kontus un tajos reģistrēto atlikumu ir nodevis valsts akciju sabiedrībai Privatizācijas aģentūra.

Lai saņemtu informāciju par privatizācijas sertifikātu kontiem, to atlikumiem un kontos veiktajiem darījumiem, lūgums ar pieprasījumu vērsties pie valsts akciju sabiedrības "Privatizācijas aģentūra" Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 31, tālrunis informācijai  67774388.

Noslēdzot izlīgumu, Latvijas Krājbanka atgūst 7,75 milj. eiro

Likvidējamā AS “Latvijas Krājbanka” (“LKB”) un SIA Ernst & Young Baltic (“EYB”) ir vienojušies par izlīgumu lietā par LKB finanšu pārskatu revīzijām, kuras ir veikusi EYB. Saskaņā ar izlīgumu EYB ir piekritusi samaksāt LKB EUR 7,750,000.00. LKB un EYB atzīst izlīgumu par abpusēji izdevīgu un LKB kreditoru kopuma interesēm atbilstošu. Izlīgums ir noslēgts, nevienai no pusēm neatzīstot vai neuzņemoties vainu, un lietas izbeigšana ir balstīta uz komerciāliem apsvērumiem.

Klientu apkalpošana

Cienījamie klienti !

Informējam, ka likvidējamā AS "Latvijas Krājbanka"
ar 2016.gada 10.martu veic iesniegumu pieņemšanu
un klientu apkalpošanu

trešdienās no 9:00 līdz 17:00

Iesniegumi par klientu vērtspapīru izsolē iegūto naudas līdzekļu pārskaitīšanu

Ar 2014. gada 19. novembri klientu apkalpošanas daļa Ganību dambī 17a, Rīgā pārtrauc pieņemt iesniegumus par klientu vērtspapīru izsolē iegūtajiem naudas līdzekļiem un dividendēm.

Aicinājums bijušiem LAS „Latvijas Krājbanka” vērtspapīru klientiem saņemt tiem pienākošos naudas līdzekļus

Aicinājums bijušiem LAS „Latvijas Krājbanka” vērtspapīru klientiem saņemt tiem pienākošos naudas līdzekļus

2012. gada 18. decembrī noslēdzās Likvidējamās AS „Latvijas Krājbanka” turējumā esošo trešajām personām piederošo vērtspapīru izsole. Izsoles rezultātā Latvijas Krājbanka ir saņēmusi naudas līdzekļus un, saskaņā ar Kredītiestāžu likuma 172. 1.prim pantu, aicina bijušos vērtspapīru īpašniekus vērsties bankā trīs mēnešu laikā no šīs publikācijas brīža laikrakstā „Latvijas Vēstnesis”, lai saņemtu sev pienākošos naudu.

Bijušie Latvijas Krājbankas klienti, kuriem bankā glabājās vērtspapīri, Latvijas Krājbankas telpās Rīgā, Ganību dambī 17A, no plkst. 9:00 līdz 17:00 varēs noformēt dokumentus par tiem piekritīgo naudas līdzekļu pārvedumu uz citu banku. Savukārt tām personām, kurām ir e-paraksts, ir iespēja sūtīt iesniegumu uz e-pasta adresi lietvedī Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Iesnieguma forma ir pieejama Latvijas Krājbankas interneta mājaslapā www.lkb.lv.

Dodoties uz banku, bijušajiem klientiem ir jāņem līdzi personu apliecinošs dokuments (pase vai personas identifikācijas karte), jo informācija par viņiem piekritīgiem naudas līdzekļiem tiks sniegta tikai pēc personas identifikācijas bankas telpās.

Bijušajiem klientiem ir jābūt arī gataviem sniegt informāciju par kontu citā bankā, uz kuru pārvest viņiem pienākošos naudas līdzekļus, jo izmaksas tiks veiktas tikai bezskaidras naudas veidā.

Administrators informē, ka to bijušo Latvijas Krājbankas vērtspapīru klientu naudas līdzekļi, kas netiks pārvesti uz personu naudas kontiem citās kredītiestādēs trīs mēnešu laikā no šīs publikācijas brīža laikrakstā „Latvijas Vēstnesis”, atbilstoši Kredītiestāžu likuma 172. 1.prim pantam, tiks nodoti glabājumā citai izraudzītai Latvijas Republikā reģistrētai kredītiestādei, maksājumus par glabājumu ieturot no glabājumā nodotajiem naudas līdzekļiem.

Neskaidrību gadījumā bankas bijušie klienti aicināti sazināties ar Latvijas Krājbankas administratoru KPMG Baltics SIA pa tālruni 67104050 vai pa e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Pārdoti Latvijas Krājbankas korporatīvo un hipotekāro kredītu portfeļi

Latvijas Krājbankas administrators KPMG Baltics ir veiksmīgi pārdevis peļņu nesošo un peļņu nenesošo korporatīvo un hipotekāro kredītu portfeļus Nīderlandes holdinga Stichting Galaxy Finance meitas uzņēmumam Latvijā Baltics Credit Solutions Latvia. Finansējumu kredītu portfeļu iegādei nodrošināja Deutsche Bank AG grupa, kuras pārstāvji darbosies arī uzņēmuma Baltics Credit Solutions Latvia valdē. Pārdoto kredītportfeļu kopējais klientu skaits bija 3183, no kuriem lielākā daļa bija privātpersonas. Darījumu ir apstiprinājusi Finanšu un kapitāla tirgus komisija. Līdz ar šo darījumu ir noslēdzies piecu Latvijas Krājbankas kredītu portfeļu pārdošanas process, kas tika uzsākts pēc Latvijas Krājbankas likvidācijas procesa uzsākšanas pagājušā gada pavasarī.

Lasīt tālāk...

Izsolīs prasījumu tiesības pret Air Baltic Corporation

Latvijas Krājbankas administrators KPMG Baltics un bankas Snoras administrators Neils Hanters Kūpers (Neil Hunter Cooper) izsolē pārdos Latvijas Krājbankas meitas kompānijai SIA Atlantijas Biroji piederošās prasījumu tiesības pret AS Air Baltic Corporation. Prasījumu tiesību nominālvērtība ir 51 679 917 latu, un tā ir arī izsoles sākumcena. Līdzekļi no prasījumu tiesību pārdošanas ļautu veiksmīgi turpināt uzsākto norēķināšanos ar bankas kreditoriem.

Lasīt tālāk...

Cienījamie klienti!

Vēlamies Jūs atkārtoti informēt, ka likvidējamās AS Latvijas Krājbanka maksātnespējas administrators KPMG Baltics SIA, veicot savus likumā noteiktos pienākumus, ir pārdevis daļu likvidējamās AS Latvijas Krājbankas kredītu portfeļa Norvēģijas sabiedrības AS B2Holding meitas kompānijai Latvijā SIA B2Kapital. Pārdotajā kredītu portfeļa daļā ietilpst lielākā daļa likvidējamās AS Latvijas Krājbankas patēriņa kredītu, kredītkaršu un overdraftu atlikumu. Šo darījumu ir apstiprinājusi Finanšu un Kapitāla Tirgus Komisija.

Lasīt tālāk...

Oficiāli noslēgusies Latvijas Krājbankas patēriņa kredītportfeļa pārdošana

Ir noslēgusies Latvijas Krājbankas patēriņa kredītportfeļa nodošana Norvēģijas kompānijas AS B2Holding meitas sabiedrībai SIA B2Kapital. Ar š.g. 2. septembri šajā kredītportfelī ietilpstošās saistības pret Latvijas Krājbanku ir nodotas SIA B2Kapital, kas pārvaldībai un ikdienas kredītportfeļa apkalpošanai kā partneri izvēlējusies SIA Creditreform Latvija.

Lasīt tālāk...

Veiksmīgi pārdod Latvijas Krājbankas patēriņu kredītu portfeli

Latvijas Krājbankas administrators KPMG Baltics veiksmīgi pārdevis daļu bankas kredītu portfeļa Norvēģijas kompānijas AS B2Holding meitas uzņēmumam Latvijā SIA B2Kapital. Pārdotais kredītu portfelis ietvēra lielāko daļu Latvijas Krājbankas izsniegto patēriņa kredītu, kredītkaršu un overdraftu atlikumus. Uzņēmuma pāreju ir apstiprinājusi Finanšu un kapitāla tirgus komisija. Kredītu portfeļa tīrā bilances vērtība 2012. gada septembrī bija  8,3 milj. latu, bet tā tiks precizēta portfeļa nodošanas brīdī.

Lasīt tālāk...

Latvijas Krājbanka atstāj telpas J.Daliņa ielā 15

Latvijas Krājbankas administrators KPMG Baltics ir pārcēlis Latvijas Krājbankas biroju  un pēdējo klientu apkalpošanas centru no J.Daliņa ielas 15 uz Ganību dambi 17a. Līdzšinējās telpas, kas ir Snoras bankas īpašums, vairs nav saimnieciski izdevīgas, jo ir būtiski samazinājies darbinieku skaits, kuri turpināja strādāt bankā pēc maksātnespējas procesa uzsākšanas, kā arī mainījies veicamo darbu apjoms un profils. Pārcelšanās uz mazākām un saimnieciski izdevīgākām telpām ļaus ietaupīt maksātnespējas procesa izdevumus.

Lasīt tālāk...

Pārcelšanās uz jaunām telpām

Cienījamie klienti !

Sakarā ar pārcelšanos uz jaunām telpām ar 2013. gada 30. maiju LAS „Latvijas Krājbanka" klientus apkalpos:

 Ganību dambī 17a, Rīgā.

Darba laiks:

Pirmdien - no 9:00 līdz 17:00

Otrdien - no 9:00 līdz 17:00

Trešdien - no 9:00 līdz 17:00

Ceturtdien - no 9:00 līdz 17:00

Piektdien - no 9:00 līdz 17:00

Tālrunis: 67092020

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!

Informācija par vērtspapīriem

2012. gada 18. decembrī veiksmīgi noslēdzās Latvijas Krājbankas turējumā esošo trešajā personām piederošo vērtspapīru izsole un banka atgādina, ka bijušie vērtspapīru īpašnieki var vērsties bankā, lai saņemtu sev pienākošos naudu par izsolītajiem vērtspapīriem. Tas attiecas arī uz dividenžu maksājumiem, ja personai laika periodā no 2011. gada 23. decembra līdz 2012. gada 21. decembrim bankā bija atvērti vērtspapīru konti.

Lasīt tālāk...

Par privatizācijas sertifikātu kontiem

Lai atvieglotu norēķinus ar privatizācijas sertifikātiem, persona, kurai ir sertifikātu konts/-i LAS "Latvijas Krājbanka", no 2013. gada 14. janvāra varēs brīvprātīgi pārcelt savu sertifikātu kontu no "Latvijas Krājbankas" uz VAS "Latvijas Hipotēku un zemes banku" (Hipotēku banka), kurai patlaban ir plašāks klientu apkalpošanas centru tīkls tieši reģionos.

Lasīt tālāk...

Kredītportfeļa pārdošanas process

LAS „Latvijas Krājbanka" maksātnespējas administrators KPMG Baltics turpina 2012. gada jūnijā aizsākto kredītportfeļu pārdošanas procesu, veicot dažādus pasākumus potenciālo investoru piesaistei. LAS „Latvijas Krājbanka" kredīti ir sadalīti piecos kredītportfeļos, pamatojoties uz kopīgām kredītu iezīmēm (korporatīvie, privātpersonu kredīti u.c.).

Lasīt tālāk...